Oč jde?

Vycházíme z toho, že téměř stotisícové město s nemalým počtem studentů, má potenciál k tomu, aby vygenerovalo aspoň jeden nemainstreamový magazín. Náš pestrý, nadšený a invenční tým proto vydává otevřený, netuctový časopis, který chce komunikovat s inteligentním čtenářem. Vyrůstáme z genia loci Českých Budějovic, ale reflektujeme i celý jihočeský kraj a zbytek světa (v tom navazujeme na skvělý Semtam). Časopis Milk & Honey vychází 4 x ročně v minimálním nákladu 1000 kusů a je ZDARMA k dispozici po klubech, kavárnách, barech či kulturních institucích. Jeho čtenáři a čtenářkami jsou osoby se zájmem o kulturu a kritické myšlení, veškeré umění a architekturu, humanitní témata a město České Budějovice.

Vypouštění nových čísel se také snažíme propojit s konkrétními kulturními akcemi (seznam distribučních míst je k nalezení TADY). Soustředíme se na kulturně-společenskou dimenzi města, v němž žijeme, a snažíme se přispívat k tomu, aby se mohlo formovat něco jako „budějovická kulturní scéna“.

Stále hledáme nové možnosti spolupráce a nabízíme prostor k inzerci – neváhejte nás kontaktovat. Příjem z inzerce je plně použit na tisk jednotlivých čísel, celý tým pracuje dobrovolnicky, bez nároku na honorář.