Publikace

Kromě samotného časopisu vydáváme nárazově i další publikace, především literární přílohu Trash, která se chce zaměřovat na okrajovou, žánrovou či excentrickou literaturu. Trash je možné získat nejen jako součást časopisu, ale po domluvě i samostatně. Neváhejte nás kontaktovat.

Trash vol. 1: Vyšel jako příloha Milk & Honey č. 23 (2018). Obsahuje hororové povídky Honzy Vojtíška, Miroslava Pecha a Václava Křenka. O působivý výtvarný doprovod se postaraly sestry Daniela a Denisa Ponomarevovy.

Jiří Vokoun – Svéráz národního ochotnictví: V roce 2018 jsme vydali naši první knihu, konkrétně sbírku hospodských povídek hudebníka a vypravěče z Blatenska Jiřího Vokouna. Knihu je možno objednávat za 100 Kč nebo víc.

Trash vol. 2: Vyšel jako příloha Milk & Honey č. 27 (2018). Hororovými povídkami přispěli Jiří Sivok, Kristina Haidingerová, Mark E. Pocha a Roman Vojkůvka. Ilustrace i celkovou grafickou podobu obstaral Michal Tejmar.

Trash vol. 3: Vyšel jako příloha slavnostního Milk & Honey č. 30 (2019) a přinesl hororové povídky Jiřího Březiny, LennyKy a Viléma Koubka. Ilustrace pak pořídila Lucie Žluna Sýkora.

Karel Skalický – Žalozpěvy: Jako přílohu Milk & Honey č. 31 (2019) jsme publikovali zápisky prof. Skalického z doby jeho čerstvé emigrace. Sešit doprovodila fotografiemi Nika Brunová.

Trash vol. 4: Vyšel jako příloha Milk & Honey č. 33 (2019). Hororovými povídkami přispěli Ivan Kučera, Martin Štefko a Pavel Skořepa. Ilustrace i celkovou grafickou podobu obstaral opět Michal Tejmar.

Cyril Nováček, Ricardo Picante – Budějcký 4ky. Bedekr echtovních osvěžoven jihočeské metropole: Sbírka sociologicko-alkoholických reportáží z budějckých hospod čtvrté cenové kategorie vyšla v roce 2019 s ilustracemi Oli Divišové. Knihu je možno objednávat za 200 Kč nebo víc.

Trash vol. 5: Vyšel jako příloha Milk & Honey č. 38 (2020). Hororovými povídkami přispěli Ondřej Kocáb, Petr Boček a Tereza Kadečková. Ilustracemi doprovodila studentka Tereza Sulková, sazbu a grafickou vytvořil Michal Tejmar.

Miroslav Pech, Honza Vojtíšek – Milenci ze snů / S Meluzínou sůl lízat: Téměř bibliofilsky vyvedená oboustranná kniha, která obsahuje dvě hororové novely, vyšla v roce 2020. Výtvarný doprovod obstarala Lucie Kacrová. Publikaci je možno objednávat za 150 Kč nebo víc.